Untoxin – Czujesz się wciąż wyczerpany oraz niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w budów kapsułek. Skutek ten przeznaczony jest do dawania w sezonach prania i detoksykacji organizmu ze negatywnych substancji, których nagromadzenie potrafi istnieć skutkiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Odkłada się zatem na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji prostej i sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we natury, co dokonuje się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy decydować w trakcie bądź po posiłku, popijając wielką sumą wody. 

Pierwsze wyniki stosowania preparatu Untoxin można zauważyć już po siedmiu dniach od przygotowania jego zażywania. 

Należy dbać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergia na wszystek jego składnik.

Suplementy diety powinny być chronione w temperaturze domowej w technologia niedostępny dla maleńkich dzieci. Chronić przed słońcem i dodawaniem wilgoci. Produkt dedykowany stanowi dla pań dorosłych. Suplement diety nie może być traktowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin tanio

tani Derminax

Follixin promocja

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.