Moda na co dzień

Nadwaga, w szczególności pośród kobiet, w żadnym razie nie jest czymś wskazanym – w końcu niemal każda kobieta chce prezentować się w atrakcyjny sposób. Byłoby najdogodniej, gdyby skrywanie prawdziwej wagi przy pomocy ubrań nie miało nigdy miejsca, w końcu lepsza opcja to wzięcie się wreszcie za własną osobę, zgubienie zbędnych kilogramów, lecz to chyba typowe, że nie za każdym razem jest to możliwe. Z tego powodu jak najbardziej należy starać się ubierać tak, aby nie pokazywać tłuszczyku na nogach, dużych pośladków czy wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Podstawa to luźne wdzianka, które nie przylegają zbytnio do ciała. Najróżniejsze obcisłe bluzki czy spódniczki wyglądają seksownie, lecz wyłącznie wtedy, gdy sylwetka jest zbliżona do ideału. Oczywiście jest sporo pań bez kompleksów, które ubierają się tak jak tego chcą, ale w tym momencie trzeba się skupiać na takich paniach, które być może nawet nie są zakompleksione, co najzwyczajniej w świecie nie chcą wszystkiego odkryć. Czyli na pewien okres czasu należy umieścić głęboko w szafie obcisłe ubrania, bo nie będą raczej nam do niczego potrzebne w nieodległym czasie.

Różnokolorowe ubrania to także bardzo dobry pomysł. Bo co jak co, ale brązowa spódniczka, czarne buty i przykładowo biała bluzka zdecydowanie nie są właściwą kombinacją, bo najzwyczajniej powodują w każdym przypadku nieinteresujący efekt. Tzn. wyglądamy sporo grubiej aniżeli jest to w świecie rzeczywistym. W przypadku butów nie liczy się kolor, a najzwyczajniej w świecie obcas. Czyli trzeba unikać sandałów, butów na niskiej podeszwie – zabierają nam niejako centymetry, to na dodatek znacznie pogrubiają. Bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html w przypadku naszej osoby buty na obcasie.

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.