Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij smutki, niezadowolenia i nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest pewnym z najskuteczniejszych a bardzo praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło i nieszczęścia, biel wzmacnia dobro i zachęca pozytywną energię.

Świeca robiona jest ręcznie z prostego wosku, posiada knot nasączony olejkami i wyciągami z nadzwyczaj skutecznych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału konieczna jest oraz odpowiednia formuła, która stanowiła używana już w starożytności; to typowe zaklęcie ochronne, które korzysta strzec przed niekorzystną aurą z zewnątrz, nieszczęściami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza życie wielowymiarowe. Nie właśnie chroni przed złem oraz oczyszcza, lecz także unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa ogromną wagę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i odprężenia umysłu, co we tym świecie jest wybitnie ważne. I sam proces odprawiania rytuału wymaga jedynie paru przygotowań: właściwego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, jakie potrafiły rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie trzeba zaledwie skoncentrować się na punktu, który wymagamy osiągnąć dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx-Repellent Magic Formula

Kankusta Duo

Knee Active

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.