Z czego wynikają problemy z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk problem ze wzwodem występuje raz na 5 stosunków, więc można przyjąć, że może się to wydarzyć co najmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Jak wiadomo podstawy braku wzwodu są bardzo różnorodne, inne w przypadku kochanków w wieku lat dwudziestu, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód następuje w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Penis napełnia się krwią, następuje wzwód. Kłopot z erekcją powstaje, kiedy wzwód nie pojawia się wcale albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, żeby można było odbyć zwykły stosunek. Mówi się o rzeczywistym kłopocie ze wzwodem, kiedy zaburzenie następuje co najmniej w 75% przypadków i trwa to przez długi okres. Chwilowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z erekcją. Niżej przedstawiamy najważniejsze powody kłopotów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i brak wypoczynku. W momencie, kiedy spędzamy znaczącą część dnia podczas pracy i żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie mieć siły ani ochoty na stosunek. Warto wtedy zatroszczyć się o unikanie momentów stresowych, relaks kamagra tanio i właściwe podejście do obowiązków w pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z ogromnym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do prącia i brak lub zaburzoną potencję.
3.Tytoń. Z analiz wykonanych przez specjalistów jasno wynika, że palenie jednej paczki dziennie aż u 75% osób doprowadza do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.