Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania dowodzą, iż mężczyźni, którzy przechodzą codziennie trzy kilometry, mają o połowę mniej trudności z erekcją w porównaniu viagra bez recepty do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba na starcie robić wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby spowodować wyraźną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do członka. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój penis jest przeważnie zmęczony. Musi zregenerować siły. Dlatego niesłychanie ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój członek jest kamagra tanio zdrowy i przygotowany do ponownego użycia. Twój penis “ładuje się” w czasie snu. A więc dla silnej i zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest niezwykle ważny.

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.