Przyczyny słabej erekcji.      Niemożność
dostania erekcji
to raczej powszechny
problem
. Na całej kuli
ziemskiej
. I Polska nie jest tutaj rodzynkiem, ogromna szkoda. Jednak nie myślmy, że jesteśmy automatycznie skazani na ciągłe problemy z erekcją! Warto zapoznać się z przynajmniej niektórymi przyczynami, dzięki owej wiedzy w sumie można zmienić własny tryb życia lub przynajmniej mieć rozeznanie czego trzeba uniknąć. No dobra, to czego warto unikać?

 

1) Ciężkostrawna dieta to niewątpliwie coś czego musimy może nie tyle unikać, co najzwyczajniej ograniczać się. Wiadoma sprawasznycle bądź burgerysmakowite, ale jeśli będziemy codziennie jadali takowe jedzenie, to później impotencja niemal zagwarantowana.

 

2) Stresujący tryb życia to również styl, którego trzeba unikać. Bo co jak co, lecz kiedy za dnia jesteśmy ciągle zestresowani, to trudno nie spostrzec, iż nocą nie będzie fajniej. Nie we wszystkich
przypadkach
człowiek może uniknąć stresujednakże każdy ma możliwość jakoś się
odstresować
, np. bardzo godne sporej uwagisporty siłowe bądź piłka nożna. Ogólnie to tych wszystkich typów aktywności
fizycznej
jest sporo. Tylko lenistwo nas ogranicza

 

3) Być może stale unikamy witamin? No co jak co, lecz owoce oraz warzywa mają wiele witamin, które bardzo pozytywnie wpływają na erekcję. Ich brak sprawia wiele złego, toteż należałoby mieć o tym pojęcie.

 

4) Unikajmy stagnacji. Rozchodzi się o to, że trudno cieszyć się udanym pożyciem seksualnym jeżeli nasza partnerka podnieca nas dużo mniej niż dotychczas. To akurat kwestia na inny tekst, ale jeśli nasza partnerka nie będzie na nowo nas podniecała, to problemy z erekcją specjalnie dziwić raczej nie mogą.

 

 


tekst dostepny na
stronie-


erekcja

kamagra tanioTagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.