Przyczyny niepełnej potencji – czesc 2

5fac756a51c18d3844acd47552244027
Te z kolei są spowodowane cukrzycą albo miażdżycą żylną. Również nadwyrężony układ nerwowy odpowiada za stan erekcji. Szybkie tempo życia, nieustający stres działają na niego negatywnie. Pod wpływem stresu może zwiększać się produkcja prolaktyny, która blokuje popęd płciowy.
2. Zaburzenia wzwodu a postawa partnerki
Duże znaczenie ma postawa kochanki. Nieprawidłowa lub niepełna erekcja w czasie stosunku zwykle niepokoją kobietę. Może ona swobodnie zacząć rozmowę na ten temat oraz zachęcić mężczyznę, by udał się na leczenie. Ponadto kobieta może zadbać by mężczyzna po 40. roku kamagra zel życia regularnie się badał. Wskazane będzie też zachowywanie prawidłowej diety. Partnerka może wprowadzić zdrową kuchnię.
3. Sposoby na polepszenie erekcji
Brak wzwodu, niepełna erekcja mające miejsce dłużej niż trzy tygodnie, muszą być leczone. Mężczyzna powinien wybrać się do urologa lub seksuologa. Unormowanie erekcji otrzymuje się za pomocą środków farmakologicznych. Nie ma domowych sposobów na radzenie sobie z problemami tego typu. Oprócz leków wykorzystuje się terapię urządzeniami próżniowymi lub operacyjne. Jeśli zaburzenia mają podłoże psychologiczne mężczyzna zostanie skierowany na terapię do psychologa. Jego dolegliwości mogą bowiem brać się z zaburzeń lękowych, osobowościowych lub nieprawidłowości w relacjach partnerskich.

tekst dostepny na stronie cialis w zelu

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.