Proste? To do roboty, a raczej do łóżka!

Apetyt na seks zależy głównie od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, przynosi nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla dziewczyn!), doceniani przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest zgodna z naszymi preferencjami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie aby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednakże instynkt seksualny, choć jest sprawą ducha, uzależniony jest też od dyspozycji ciała. erekcja
W takim razie poza troską o stosowną oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swój organizm, żeby sprostał wyzwaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Istotny jest sen, ruch, zdrowa dieta i ograniczenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa niezwykle negatywnie na możliwości wzwodu, nie istnieje też coś takiego jak bezpieczna liczba wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Poza wypunktowanymi w artykule wskazówkami, każdy z nas jest w stanie podać parę własnych, które sprawiają, że ochota na seks wzrasta. Czy jest to nasz ulubiony rodzaj odpoczynku, masaż, kąpiel; próbowanie pysznego i wymyślnego jedzenia: miło i sielankowo lub energicznie i ekscytująco spędzony dzień, czekanie na realizację fantazji seksualnej ustalonej uprzednio z partnerką… Nieważne jaki mamy sposób na odprężenie się i spędzanie czasu tu i teraz z drugą osobą, kluczowe jest żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra tanio

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.