Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy bazujące na uciskaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów trzeba naciskać na zakończenia nerwowe znajdujące się na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i delikatnie uciskać pięty. Badanie można zapoczątkować od łagodnych muśnięć i po chwili zwiększać moc nacisku. Każdą z pięt należy uciskać przez nie więcej niż 5 minut.
Panie gwałtowniej reagują na uciskanie miejsc umiejscowionych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Masowanie tych punktów jest świetnym sposobem na rozpoczęcie miłosnej gry. Panie mogą się odwdzięczyć dotykaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Pobudzą dzięki temu penisa. Dzięki prostym masażom pożycie seksualne viagra cenaokaże się być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te umieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych miejsc wzmacnia pracę narządów płciowych. Taki masaż może ciekawie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeśli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą szczegółowo, które miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.