Stylizacja wyrafinowana: klasyka z połyskiem.

Biała bluzka i czarna spódnica to styl kojarzony raczej tradycyjnie, pomimo tego nie musi tak pozostać. Stylizacja elegancka w duchu uczelnianego mundurka nabiera dorosłego charakteru dzięki wyrafinowanym materiałom i ozdobom.
W tym zestawie śnieżna bluzka ma klasyczny, dopasowany krój oraz jest zapinana na pętelkę, bo skrzydełka kołnierza nie są typowo wygięte, lecz proste oraz postawione, co natychmiast dodaje koszuli elegancji. Stylizacja elegancka bywa podkręcona skórkową, ołówkową spódnicą, która zastępuje klasyczny fason z materiału. Taka tkanina nadaje jej lekko ekstrawaganckiego stylu oraz przekonuje, że nosząca ją dziewczyna jest pewna siebie.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez butów na obcasie. My proponujemy brokatowe, srebrne szpilki o topowym, mocno wykrojonym kroju i z asymetrycznym, szpiczastym czubkiem okrywającym stopę na skos. Nieszablonowe buty nadają styl kolejnym dodatkom. Szyję zdobi misterny naszyjnik na łańcuszku, który ozdabia mnóstwo połączonych ze sobą błyskotek. Połyskujące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie przytłoczą stylizacji, lecz zwrócą uwagę. Na przegub ręki proponujemy stonowany, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka będącej przy kopercie. Puzderkowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją trzymać w dłoni lub na pasku.
flower-power-297x246
Wszystkie elementy eleganckiej stylizacji łącznie z linkami do butików znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę danej rzeczy przenosi na stronę towaru.
tekst dostepny na stronie torebki damskie

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.